Kontakti

Miloš Seražin
direktor področja OSV,  vodja produktov ISO 9001,  BS OHSAS 18001, IQNet SR 10  in modela KZP

Tel: (01) 4778 212
milos.serazin@siq.si

mag. Ana Pribaković Borštnik
pomočnica direktorja področja
vodja produkta za medicinske pripomočke

Tel: (01) 4778 153
ana.pribakovic@siq.si

Suzana Laznik
vodja prodaje
vodja produkta
ISO/TS 16949, FSC, direktiva EU 2008/98/EC

Tel: (01) 4778 149
suzana.laznik@siq.si

Blanka Kaker
vodja produktov sistemov za upravljanje z okoljem in energijo (ISO 14001, ISO 50001, EMAS, ogljični odtis) in modela NVO

Mob: 051 335 657
blanka.kaker@siq.si

Janez Lemič
vodja produkta ISO/IEC 27001, QWEB

Tel: (01) 4778 148
janez.lemic@siq.si

Dajana Kragelj
vodja produktov HACCP, ISO 22000, IFS, BRC

Tel: (01) 4778 150
dajana.kragelj@siq.si

mag. Martina Hozjan
strokovna sodelavka
sistemi vodenja kakovosti in akreditacijske zahteve
Tel: (01) 4778 151
martina.hozjan@siq.si

Alenka Toplak
strokovna sodelavka za medicinske pripomočke in smernice za dobro proizvodno prakso (GMP) - Kozmetika

Tel: (01) 4778 152
alenka.toplak@siq.si

Radivoje Pribaković Brinovec
izvedenec medicinske stroke na področju ocenjevanja in certificiranja medicinskih pripomočkov

Tel: (01) 4778 162
msa@siq.si

Vesna Rems Odar
koordinacija in prodaja za medicinske pripomočke
Tel: (01) 4778 159
vesna.rems@siq.si