Kalibracije in kontrola

Meroslovje

mag. Matjaž Lindič

vodja dejavnosti meroslovja

 

Boštjan Voljč

višji metrolog / raziskovalec / namestnik vodje dejavnosti meroslovja

Andrej Boštjančič

sprejem merilnih instrumentov, tehnični administrator

Maja Rotar

tehnični administrator

T: (01) 4778 300
F: (01) 4778 303
maja.rotar@siq.si

Borut Pinter

višji metrolog / vodja razvoja

T: (01) 4778 322
Faks: (01) 4778 303
borut.pinter@siq.si

Miha Kokalj

višji metrolog / raziskovalec

T: (01) 4778 311
F: (01) 4778 303
miha.kokalj@siq.si

dr. Marko Berginc

višji metrolog / raziskovalec

T: (01) 4778 340
F: (01) 4778 303
marko.berginc@siq.si

Jani Retelj

metrolog / kontrolor

T: (01) 4778 321
F: (01) 4778 303
jani.retelj@siq.si

Klemen Starc

metrolog / kontrolor

T: (01) 4778 315
F: (01) 4778 303
klemen.starc@siq.si

Lokacija

Kalibracije in kontrola