SLO

Kalibracije in kontrola

Meroslovje

mag. Matjaž Lindič

vodja dejavnosti meroslovja

Tel: (01) 4778 310
Faks: (01) 4778 303
matjaz.lindic@siq.si

 

Boštjan Voljč

višji metrolog / raziskovalec / namestnik vodje dejavnosti meroslovja

Tel: (0)1 4778 330
Fax: (0)1 4778 303
bostjan.voljc@siq.si

Andrej Boštjančič

sprejem merilnih instrumentov, tehnični administrator

Tel: (01) 4778 346
Faks: (01) 4778 303
andrej.bostjancic@siq.si

Maja Rotar

tehnični administrator

Tel: (01) 4778 300
Faks: (01) 4778 303
maja.rotar@siq.si

Borut Pinter

višji metrolog / vodja razvoja

Tel: (01) 4778 322
Faks: (01) 4778 303
borut.pinter@siq.si

Miha Kokalj

višji metrolog / raziskovalec

Tel: (01) 4778 311
Faks: (01) 4778 303
miha.kokalj@siq.si

dr. Marko Berginc

višji metrolog / raziskovalec

Tel: (01) 4778 340
Faks: (01) 4778 303
marko.berginc@siq.si

Jani Retelj

metrolog / kontrolor

Tel: (01) 4778 321
Faks: (01) 4778 303
jani.retelj@siq.si

Klemen Starc

metrolog / kontrolor

Tel: (01) 4778 315
Faks: (01) 4778 303
klemen.starc@siq.si

Lokacija

Kalibracije in kontrola

  • Tel: (01) 4778 100
  • Faks: (01) 4778 444
admin.meroslovje@siq.si