Kalibracije in kontrola

Meroslovje

mag. Matjaž Lindič

direktor področja meroslovje

 

Boštjan Voljč

višji metrolog / raziskovalec / namestnik direktorja področja meroslovje

Maja Rotar

tehnični administrator

T: (01) 4778 300
F: (01) 4778 444
maja.rotar@siq.si

Glorija Kočnar

tehnični administrator

T: (01) 4778 312
F: (01) 4778 444
glorija.kocnar@siq.si

Peter Bernik

sprejem merilnih instrumentov, tehnični administrator

T: (01) 4778 346
F: (01) 4778 444
peter.bernik@siq.si

Miha Kokalj

višji metrolog / raziskovalec

T: (01) 4778 311
F: (01) 4778 444
miha.kokalj@siq.si

dr. Marko Berginc

višji metrolog / raziskovalec

T: (01) 4778 340
F: (01) 4778 444
marko.berginc@siq.si

Jani Retelj

metrolog / kontrolor

T: (01) 4778 321
F: (01) 4778 444
jani.retelj@siq.si

Klemen Starc

metrolog / kontrolor

Klemen Štibernik

metrolog

T: (01) 4778 314
F: (01) 4778 444
klemen.stibernik@siq.si

Nikola Tot

metrolog / kontrolor

T: (01) 4778 322
F: (01) 4778 444
nikola.tot@siq.si

Lokacija

Kalibracije in kontrola

Pokaži lokacijo na zemljevidu